Якщо ви хоча б одного разу занурювалися у чарівно-казковий світ оперної або балетної вистави і при цьому вас охопило бажання потрапити за лаштунки, щоби на власні очі пересвідчитися в технологіях театральної «магії», то вам сюди…

         Якщо ви навіть ніколи не бували в театрі, але полюбляєте відвідувати екзотичні музеї та виставки, відкриваючи для себе щось нове та цікаве, то залаштунковий світ найбільшого в нашому місті театру може стати для вас першим кроком для знайомства з театральним мистецтвом.

         І нарешті, якщо ви – відданий опері чи балету постійний глядач нашого театру, але до цього часу складали собі уявлення про нього лише по виставах, втім мрієте потрапити до театрального задзеркалля, де готуються до виходу на сцену ваші кумири, то вам, знову-таки, сюди!

         В неробочі години або під час репетицій театр сповнений таємничої привабливості та загадковості для кожного, хто потрапляє до нього ззовні. Насправді ж театр ніколи не буває порожнім. Звісно, маються на увазі не тільки славнозвісні театральні привиди, але й енергія тисяч вистав і артистичних тріумфів, що відбувалися тут за чверть століття.

         Сама споруда театру, її історія вже представляють велику цікавість. У вас же трапиться нагода побувати на кожному з 7 поверхів будівлі та подивитися на місто з висоти пташиного польоту із вікон останнього.

         Національний театр опери і балету ім. М. Лисенка – це наче місто в місті. Тут працюють сотні фахівців з театральної «магії». І саме під час екскурсії у вас з’явиться унікальна можливість розпитати їх про таємниці майстерності.  

         Неходженими «стежками» ногами «простого смертного» глядача ви потрапите до гримувальних кімнат, де дізнаєтеся, як навіть артистів із самою пересічною зовнішністю перетворюють на фантастично виразних сценічних красенів і красунь та побачите, скільки етапів підготовки до кожного виходу на сцену проходить будь-хто з виконавців.

         Також вам стане зрозумілішим специфічний театральний словник, оскільки ви побуваєте на найбільшій у нашій частині країни сцені, ознайомитеся з її інфраструктурою, побачите глядацьку залу з того ракурсу, з якого її зазвичай бачать лише артисти під час виступів; а також станете свідком виготовлення декорацій та костюмів, і деякі найсправжнісінькі театральні аксесуари зможете навіть примірити. 

         Зрештою, вам випаде нагода поставити кілька запитань про творчість солістам національного театру під час відвідання «святая святих» театрального залаштункового життя – вокального уроку.

         Екскурсія театральним задзеркаллям у інформативному та захоплюючому форматі розширить ваш світогляд і проллє для вас світло на зазвичай утаємничену від «непосвячених» величезну підготовчу роботу до щоденного свята мистецтва у засліплюючому сяйві софітів! 

З приводу запису на екскурсії звертайтеся до служби маркетингу: +38 (057) 700-39-87