Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"

ОБҐРУНТУВАННЯ

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» № 710 від 11.10.2016 року (зі змінами).

Закупівля здійснюється із застосуванням норм Закону України “Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922 з усіма внесеними змінами та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Предмет закупівлі: Послуги з перевезення пасажирів наземним транспортом - одним автобусом з міста Габчіково Словацька Республіка, до міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка та у зворотному напрямку з міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка, до міста Габчіково Словацька республіка, код ДК 021:2015:60140000-1: Нерегулярні пасажирські перевезення

Мета отримання послуги: залучення оркестру Театру до участі в трьох концертах у м.Форса (Фінляндія):

в п'ятницю 30.06.2023р. об 19:00 – концерт в рамках заходів до сторіччя Церкви міста Форса;

в суботу 01.07.2023р. об 14:00 – концерт є частиною ювілейних заходів щодо 150 річчя муніципалітету м. Йокіойнен Міський парк м. Йокіойнен, концерт – пікнік

в неділю 02.07.2023р. об 19:00 Nuutajarvi Lasikyla, м.Урьяла

на підставі договору №0504 від 05.04.2023р. укладеного з АРМ di Panetto Alessandro.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-01-008568-a.

Найменування замовника: Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"

Юридична адреса замовника: 61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25.

 

Код за ЄДРПОУ: 38385217.

 

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з перевезення пасажирів наземним транспортом - одним автобусом з міста Габчіково Словацька Республіка, до міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка та у зворотному напрямку з міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка, до міста Габчіково Словацька республіка, код ДК 021:2015:60140000-1: Нерегулярні пасажирські перевезення.

Кількість надання послуг: 1 послуга.

 

Місце надання послуг: 61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25.

Строк надання послуг: з 25 червня 2023 року до 06 липня 2023 року.

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 450 000 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну послуг (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо).

Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічних Послуг через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «Prozorro»:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-05-12-008755-a;

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-04-25-012032-a;

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-04-13-005950-a

Джерела пошуку та моніторингу цін:

https://www.lux-reisen.com/informaciya/tarifi-dlya.htm

https://della.ua/price/65/

та інші.

 

Джерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації.

Послуги надаються за маршрутом: з міста Габчіково Словацька республіка до міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка, по території Республіки Польщі м. Варшава, по території Литовської Республіки м. Каунас, по території Латвійської Республіки  м. Рига, по території Естонської Республіки  м. Таллінн, паромною переправою з м. Таллінн до м. Хе́льсинки. У зворотному напрямку за маршрутом з міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка до міста Габчіково Словацька республіка, паромною переправою з м. Хельсінкі до м. Таллінн, по території Естонської Республіки  м. Таллінн, по території Латвійської Республіки  м. Рига, по території Литовської Республіки м. Каунас, по території Республіки Польщі м. Варшава. Маршрут слідування автобусу по території Фінляндської Республіки згідно гастрольного графіку а саме: 29 червня 2023 - 30 червня 2023 м. Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка, 01 липня 2023 м. Йокіойнен (Jokioinen) Фінляндська Республіка, 02 липня 2023 м. Урьяла (Urjala) Фінляндська Республіка.

№ з.п.

Назва вимоги

Спосіб документального підтвердження технічних, якісних та кількісних характеристики предмета закупівлі, що вимагаються Замовником

Назва документу, яким Учасник підтверджує вимоги Замовника

1

Автобус має бути в технічно справному стані

Надати копію:

-         технічного паспорту, автобуса,

-         фото автобусу спереду, ззаду, з відображенням державних реєстраційних номерів.

-         Протокол повірки технічного стану транспортного засобу, виданий не раніше 15 квітня 2023 року

 

2

Рік виготовлення автобусу повинен бути не раніше 2012 року виготовлення.

Надати копію:

-         технічного паспорту, автобуса

Автобус повинен належить Учаснику, бути у його власності, та яким буде здійснюватися перевезення.

 

3

Кількість місць в автобусі повинна бути не меншою ніж 53 місця.

Надати копію:

-         технічного паспорту, автобуса

Автобус повинен належить Учаснику, бути у його власності, та яким буде здійснюватися перевезення.

 

4

Наявність високих палет для завантаження костюмів та музичного інструменту.

Надати копію:

-         фото автобусу з відображенням високих палет для завантаження костюмів та музичного інструменту.

-         Зазначити розмір (ширина -довжина-висота)

Автобус повинен належить Учаснику, бути у його власності, та яким буде здійснюватися перевезення.

 

5

Наявність діючого туалету та кухні в автобусі.

Надати копію:

-         фото автобусу з відображенням туалету та кухні в автобусі..

 

6

Відстань між сидіннями повинна становити не менше 84 сантиметри.

Надати копію:

-         фото відстані між сидіннями, яка повинна становити не менше 84 сантиметри.

-         інструкцію по експлуатації, або посилання   на сайт виробника автобусу, де Замовник перевіряє технічні характеристики які запропоновані Учасником.

 

7

В автобусі повинні бути полички над сидіннями для можливості транспортування дрібного музичного інструменту.

Надати копію:

фото полички над сидіннями для можливості транспортування дрібного музичного інструменту

 

УВАГА!

Автобус, яким буде здійснюватися перевезення, повинен належить Учаснику, бути у його власності.

У випадку, якщо Переможцем закупівлі під час виконання договору буде надано інший транспортний засіб, ніж зазначено в його пропозиції, Замовник має право припинити дію Договору про закупівлю в односторонньому порядку, та застосувати штрафні санкції у вигляді штрафу у розмірі 100% (сто відсотків) від вартості перевезення).

Автобус необхідний для здійснення гастрольної поїздки за маршрутом з міста Габчіково Словацька республіка до міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка, та у зворотному напрямку з міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка , до міста Габчіково Словацька республіка. Маршрут слідування автобусу по території Фінляндської Республіки згідно гастрольного графіку а саме: 29 червня 2023 - 30 червня 2023 м. Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка, 01 липня 2023 м. Йокіойнен (Jokioinen) Фінляндська Республіка, 02 липня 2023 м. Урьяла (Urjala) Фінляндська Республіка.

Відправлення автобусу з м. Габчіково Словацька республіка повинно бути здійснено не пізніше 22.00 години 25 червня 2023 року. У зворотному напрямку відправлення автобусу у м. Габчіково Словацька республіка повинно бути здійснено не пізніше 14.00 години 03 липня 2023 року.

У випадку запізнення подачі автобусу, Замовник має право припинити дію Договору про закупівлю в односторонньому порядку, та застосувати штрафні санкції у вигляді штрафу у розмірі 100% (сто відсотків) від вартості перевезення).

Особливі вимоги до водія:

- Обов’язкова наявність у водіїв закордонних паспорту з відповідними діючими візами – надати скановану копію закордонного паспорту (з відповідними діючими візами) водія, якій буде здійснювати перевезення.

- зважаючи на важливість поїздки водії мають бути дисциплінованими та відповідальними.

- обов’язкова наявність у водіїв відповідної кваліфікації та стажу керування автомобільним транспортним засобом не менш як п’ять років, для підтвердження технічних, якісних та кількісних характеристики предмета закупівлі, що вимагаються Замовником, надати скановану копію документу, що підтверджує, що водій, який буде задіяний керуванням автобусу має стаж керування автобусом не менш як 5 років. Надати Фото з особистого кабінету водія, що розташується за адресою https://e-driver.mvs.gov.ua про відсутність штрафів за весь період.

Загальна оголошена вартість закупівлі включає себе оплату доріг згідно маршруту слідування, а також оплату паромної переправи з міста Таллінн Естонської Республіки  до міста Хельсінкі Фінляндська Республіка, та у зворотному напрямку з міста Хельсінкі Фінляндська Республіка до міста Таллінн Естонської Республіки. Загальна кількість пасажирів складає 37 осіб.  

Для підтвердження технічних, якісних та кількісних характеристики предмета закупівлі, що вимагаються Замовником, надати ліцензію, яка надає учаснику право здійснювати міжнародні перевезення пасажирів автобусами, яка є діючою на період подання пропозиції, та строк дії якої завершиться не раніше 15 липня 2023 року.

Порядок оплати: 50 % від загальної вартості, згідно з п. 3.1. та п. 3.2. цього договору, після надання послуги з м. Габчіково Словацька Республіка до міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка; 50 % від загальної вартості, згідно з п. 3.1. та п. 3.2. цього договору, після надання послуги з перевезення пасажирів по території Фінляндської Республіки згідно гастрольного графіку та з міста Форсса (Forssa) Фінляндська Республіка до міста Габчіково Словацька Республіка.

 


 

 

 

 

Oбґрунтування визначення очікуваної вартості за договором про надання транспортний послуг 

 

Oбґрунтування визначення очікуваної вартості за договором про надання транспортний послуг 

 

 


Cards OO 1Cards OO 2Cards OO 3Cards OO 4Cards OO 5Cards OO 6 

 

 

Про реалізацію права на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України, на пільгових умовах

Відповідно до Наказу Міністерства культури та інформаційної політики України № 2302 від 13.11.2020
«Про реалізацію права на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «ХНАТОБ» визначила останній четвер місяця днем безкоштовного відвідування вистав.


Право на безкоштовне відвідування вистав за наявності вільних місць (нереалізованих квитків), за
умови пред’явлення документів, що засвідчують належність до вказаних категорій громадян,
мають:
– Особи з інвалідністю
– Діти дошкільного віку
– Учні
– Студенти
– Військовослужбовці
– Пенсіонери
– Ветерани
– Учасники бойових дій
Подача заявок глядачем на пільгове відвідування Театру – не пізніше ніж за годину до початку
вистави.
Довідки за тел.: +38 097 774 55 13 (по Вайберу).

 

 

 


З метою поширення серед працівників ДП «ХНАТОБ» інформації щодо можливостей покращення рівня володіння українською мовою, а саме: інформації про запуск Національного онлайн проєкту з тестування та вивчення української мови https://moyamova.in.ua.
В рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння української мовою, із подальшим навчанням.
На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також багато онлайн ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн- курс «Сучасна українська мова», який в доступній формі пояснює норми нового правопису, який вступив в силу у 2019 році.

 

 

Правила відвідування театру

 

 

Антикорупційна програма

Оновлення методичних рекомендацій стосовно дотримання обмежень щодо одержання подарунків

 

План заходів щодо запобігання корупції на 2024 рік

 

Оновлення методичних рекомендацій стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів_pdf

Щодо Державної антикорупційної програми та Антикорупційнї стратегії_pdf

 

Антикорупційна програма ДП "ХНАТОБ" на 2022 рік

Дотримання антикорупційних заборон і обмежень

Дотримання вимог етичної поведінки та доброчесності

Конфлікт інтересів

Методичні рекомедації суб'єкти

Договора аренды

 

Дод.угода № 9 до дог. № 109 Н від 24.2009 від 30.09.2021

Договір 7 оренди держ.вла. від 25.12.2003 з ВФ Україна

Договір 4 оренди державного майна до договору 178Н від 05.04.2012 з Київстар_pdf

Договір (лайфселл) №5 нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності №6174-Н від 25.08.2016 (нова редакція)

Договір оренди 109Н ВФ України

Договір оренди 178 київстар

Договір оренди 6696-Н КСП Інженерні мережі

Договір оренди бн від 15.04.2002 ТОВ лайфселл

Договір оренди бн ВФ України

Договір оренди тов лайфселл 37,7

 

 

Договір №3 про вн.зм. до дог.оренди від 28.02.2019 № 6696-Н

КСП Інженерні мережі

 

 

  

 

Дежавні закупівлі

 

 

Показники діяльності театру

 

dodatok2019

 

dodatok2018