20 08 20 fresh composerszabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

20 СЕРПНЯ, 19:30  Продолжительность 1 год. 30 хв.

 

FreshComposers/ Композиторський фреш

Цикл концертів «Український фреш» на камерній сцені

 

 

 

 

 

Молодіжний Музичний Хаб відкриває нові імена в українській музиці вже третій рік поспіль. Цей концерт присвячено творчості українських композиторів, що відібрані для участі у Резиденції Схід ОПЕРА та працюватимуть над створенням абсолютно нової української камерної опери, а також музичними несподіванками у виконанні креативних музикантів Схід ОПЕРА Ensemble під керівництвом диригента Сергія Горкуші.

 

Резиденція Схід ОПЕРА Skhid OPERA Ensemble представляє цикл концертів Fresh Ukrainian/Український Фреш

З липня по жовтень 2020 року Схід ОПЕРА за підтримки Українського Культурного Фонду та в партнерстві з Асоціацією Нова Музика (Одеса), Музею Бориса Лятошинського (Житомир) та незалежної медіагрупи Накипіло вперше в новітній українській історії організовує Першу Українську Музично-Театральну Резиденцію.
Резиденція створюється для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, лібретистів, режисерів, диригентів, хореографів, художників сценографів, художників по костюмах, художників з медіа-арту та проектних арт-менеджерів.
В рамках проекту на глядачів чекає низка подій, що включає відкриті лекції, майстер-класи, презентації, концерти, прем’єрні покази створених в Резиденції музичних камерних вистав. Детальніша інформація щодо проекту Резиденції Схід ОПЕРА на офіційному вебресурсі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА www.skhidopera-hub.com та на сторінці у фейсбуці Схід ОПЕРА Хаб - https://www.facebook.com/CxidOpera4U/?ref=bookmarks


Пропонуємо відвідати серію концертів циклу «Fresh Ukrainian/Український Фреш» у виконанні Skhid OPERA Ensemble під керівництвом диригента Сергія Горкуші, що проходитимуть на Камерній Сцені Схід ОПЕРА. Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА повертається на сцену із літньою свіжістю та новою українською музикою.